Kamelowy płaszcz – podstawa jesiennych stylizacji

by Emilia

Dzisiejszym wpisem zabieramy Was znów do Krakowa – pięknego miasta z ogromną historią. Lecz dzisiaj nie o samym Krakowie, ale o stylizacjach, które miałam na sobie podczas zwiedzania.

Na pierwszy plan wychodzi dziś piękny kamelowy płaszcz z Mosquito. Płaszcz klasyczny, dwurzędowy z paskiem przewiązywanym w talii. To klasyka, która zawsze się sprawdzi, i w którą warto zainwestować. W mojej szafie czeka już na chłodniejsze dni wełniany płaszcz w tym samym kolorze. Pozostałe części garderoby, oprócz torebki w kolorze płaszcza, są czarne. To połączenie to klasyka, wygląda najbardziej elegancko i modnie.

W pierwszej stylizacji mój wybór padł na czarne woskowane spodnie z Mango, które towarzyszą mi od dłuższego czasu, tak samo jak prosty, czarny golf z gatty. Do tego botki na szpilce, oczywiście czarne. Na zwiedzanie bardziej nadałyby się botki na słupku, ale ja uwielbiam zwiedzać w szpilkach i to jest już chyba moja cecha charakterystyczna.

Druga stylizacja to płaszcz zarzucony na mini spódnicę i golf wykorzystany w pierwszym zestawie, a do tego czarne kozaki za kolano. Uwielbiam to połączenie.

W kwestii dodatków idealnym wyborem była, jak już wspomniałam, torebka w kolorze płaszcza. Torebka z Orsay w stylu boho, idealna na co dzień. Apaszka w moim ulubionym motywie Burberry. Ta kratka jest po prostu rewelacyjna. Uzupełnieniem całej stylizacji musiały być już tylko czerwone usta i kaszkiet – ostatnio moje ulubione nakrycie głowy. Nic innego według mnie już tu nie pasuje. Klasyka godna Paryżanki. Prostota, zero przekombinowania i czerwone usta.

Zapraszamy więc na kilka zdjęć z jakże przepięknym i klimatycznym Krakowem w tle.


płaszcz – Mosquito
spodnie – Mango
buty – DeeZee
torebka – Orsay
Kaszkiet – H&M

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Odpowiedz