Paski i stylizacja w stylu Paryżanek

by Emilia

Czy jest coś bardziej francuskiego niż paski? Chyba tylko beret i czerwone usta. Paryżanki należą do jednych z najlepiej ubranych kobiet. Dlatego warto podpatrywać ich styl. Jednym z obowiązkowych elementów ich garderoby jest sweter w paski, najlepiej w wydaniu biało-czarnym, albo biało-granatowym. Fason koniecznie lekko oversizowy dodatkowo pozwala na tworzenie mnóstwa stylizacji w nonszalanckim stylu, a jednocześnie bardzo kobiecych.

Taka jest moja dzisiejsza stylizacja. Prosta, klasyczna, nienachalna, taka nieco zwykła, a jednak zwraca uwagę. Każdy jej element to klasyki, które pozostaną z nami długie lata i które można miksować w dowolny sposób. Gwiazdę dzisiejszej propozycji – sweterek w paski połączyłam z klasyczną czarną mini spódnicą, która nawiązuje do stylu Rachel Green ze słynnego serialu Przyjaciele. Jej styl do dziś jest kopiowany przez wiele dziewczyn i nie ma się co dziwić. Jej stylizacje do dziś dzień są aktualne. Kozaki na słupku i marynarka w piaskowym kolorze to kolejne elementy, które warto mieć w swojej szafie.

Jeśli chodzi o dodatki postawiłam dziś na czarny kapelusz i torebkę bagietkę, którą wykorzystuję w moich stylizacjach nagminnie. To kolejny element, na który stawiają stylowe Francuzki. To idealna torebka, na którą stawiam, gdy nie chcę wybierać wielkiej shopperki, a którą można nosić na wiele sposobów. Przewieszona na ramię, czy trzymana w dłoni, albo na przegubie ręki. Każdy sposób jest très chic.

Spódnica – Bershka
Sweterek – H&M
Marynarka – Stradivarius
Kozaki – Jenny Fairy
Torebka – Mango
Kapelusz – Vinted

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Odpowiedz